Silverstone Auctions – Post Auction Review – Mcn London Motorcycle Show – 12 February 2022

Welkom bij onze Silverstone Auctions-
motorrecensie van februari. De eerste grote veiling van het jaar. We gaan een selectie doornemen van de
10 fietsen waarvan we denken dat ze best interessant en het bekijken waard zijn van de veiling, en ook aan het
einde kies ik mijn twee specifieke favoriete fietsen die ik zou hebben gekocht als het op was voor mij, en
dan kijken we ook naar enkele trends voor het komende jaar. Dus zonder meer. Nu waren er
nogal wat offroad- en enduro-fietsen in deze veiling, en het is een van die waarmee
we beginnen. Een ongewone. Lot 114, een Laverda, 125cc uit 1977, met een Husqvarna
tweetaktmotor. Als we nu aan Laverda denken, denken we meteen aan de 750 twins of de 1000cc
triples die ze produceren, zoals de Jota. Off-road fietsen, je ziet ze niet vaak.
Heeft nog steeds dat mooie feloranje lakwerk dat we associëren met een Laverda. Een
zeldzame fiets inderdaad.

Mooie kleine machine, volledig gerestaureerd, volledig werkend. Schatting £ 3500 tot £ 4500.
Behaald £ 3700 inclusief premie. Dus fiets nummer twee. Iets heel anders nu. Kavel 120
is een Matchless G3 uit 1940. MOD oorlogsmachine. Nu zijn dit de afgelopen jaren behoorlijk populaire fietsen
geweest en de prijzen beginnen echt behoorlijk wat belangstelling te wekken. Dit is
een echte machine uit de Tweede Wereldoorlog die in 1940 naar de MOD is gestuurd. Zaagdienst in de woestijn.
Een beetje ongebruikelijk voor wat je normaal ziet.

De meeste fietsen die werden gebruikt, waren machines
met zijkleppen om het onderhoud te vergemakkelijken. Dit was een bovenliggende klepmodel, dus had een beetje meer prestaties,
een beetje meer bruikbaar op de weg. Ziet er geweldig uit met zijn balkvorken, 8 inch
koplamp. Mooi gerestaureerd. Goede rijvolgorde. Schatting £ 6000 tot £ 8000. Maar bij deze
gelegenheid haalde het zijn schatting niet, dus £ 5500 inclusief premie. Dat was naar mijn mening een echt goede machine
. Nu perceel drie. Een van de stermotoren van de veiling. Eentje die
voor de show behoorlijk werd gepromoot en nou ja, het stelde niet teleur. Kavel 131. Een Honda CB1978F uit 400 te zien
in dat echt heldere parkietengeel. Nu deze fietsen, alweer vijf jaar geleden, kon je een
nieuw exemplaar kiezen voor ongeveer £ 3500. Goede nu £6000 plus. Deze bijzondere was heel bijzonder.
Een eigenaar vanaf nieuw. Echte Engelse fiets. Nog nooit geactiveerd. Briljant opgeslagen, in fantastische staat als
nieuw. Heeft nog steeds de cellofaanverpakking op de koplampring. Originele gereedschapsset meegeleverd.
Slechts één duw mijl. Dus showroomstaat, als nieuwe fiets. De schatting was vrij laag voor deze fiets,
slechts £ 6000 tot £ 8000. Ik dacht dat het £ 10.000 all-in zou kietelen. Maar het bereikte het
fantastische bedrag van £ 15.975, wat een record moet zijn voor een van deze fietsen.

Maar waar
ga je nog een zien zoals deze? Dus nummer vier op onze lijst. Een andere van de belangrijkste
kenmerken van fietsen was lot 138. 1927 Triumph , een Works TT-machine. Dus een van de
zes fietsen die in 1927 voor de TT werden geproduceerd. Zeer zeldzaam inderdaad. Het werd in 1932 op een zolder opgeslagen
en pas eind jaren 60 ontdekt. Werd in de jaren '70 weer tot leven gewekt en
in de jaren '70 en '80 gebruikt bij bergbeklimmingen. Loopband. Veel patina erop. Zeer
originele staat. Het is geverifieerd als een van de echte fabrieksfietsen uit die
periode, hoewel het niet overeenkomt. Dus het heeft frame nummer één gecombineerd met motor nummer vijf.
Maar weet je, het is nog steeds de echte deal. Bonhams verkocht deze fiets in 2012
en behaalde £ 32.000. Dus de schatting hiervoor was £ 35.000 tot £ 40.000. Het bereikte beter dan dat.
Het kreeg £ 41.625 all-in. Dus een groei van 50% van 2012 tot heden in waarde, wat een zeer solide
rendement is als u van investeringen houdt. Wat ook interessant is aan deze fiets, is dat de zusterfiets van
deze, de andere overgebleven van de zes, in 2020 door Bonhams werd verkocht. Dat heeft frame nummer vijf
met motornummer één.

Dus als je de eigenaar bent van de motor die zojuist op Silverstone is verkocht, zou je deze man kunnen ontmoeten
die de andere bezit, je zou een motor kunnen ruilen en je originele motoren kunnen hebben, wie weet.
Maar stof tot nadenken. Zeer interessante machine, zeer goede prijs. Nu kavel nummer vijf. Dus we zijn
van een dure fiets overgegaan naar iets met een iets betere prijs-kwaliteitverhouding en een iets ongewoner karakter.
Kavel 151. Een modeljaar Sachs B805 uit 2005. Dus een ongewone fiets, een beetje Marmite. Een beetje
retro met zijn spaakwielen, maar streetfighter met zijn styling en dubbele koplampen.

Dus niet helemaal het
een of het ander. Maar alles bij elkaar een interessante machine , met zijn V-twin Suzuki-aangedreven
motor. Duits gebouwd. Een van slechts 150 gemaakt. Meer dan 15 jaar oud, dus het kan worden geregistreerd
als een klassieke machine en worden gebruikt bij enkele van de klassieke evenementen met de VMCC. Het is niet waarschijnlijk
dat u naast een andere stopt. Grote waarde. € 2.700,- inclusief premie. Fiets nummer zes op de
lijst is onze Brough Superior SS80 uit 1936. Nu hebben we het er in onze oude video's over gehad en
ze zien er prachtig uit.

De Rolls Royce onder de motorfietsen met de Matchless-motor met
zijklepper, 998 cc. Goede staat. Zeer goed onderhouden. Was een non-runner, dus zou
enige herinbedrijfstelling vereisen. Zei dat het de juiste nummers waren in de beschrijving, hoewel er geen certificaat
van de club was, dus maak daar je eigen mening. Heerlijk uitziende fiets. Schat £ 50.000 tot £ 60.000
wat redelijk was. Het behaalde £ 61.875 pond all-in. Nu zou het certificaat van de
club heel belangrijk zijn om te overwegen als koper van deze fiets, want hoewel het zegt dat het de
juiste nummers zijn, kunnen de nummers voor het frame, de motor, de versnellingsbak, de tank overeenkomen met die op
de fabriekskaart die ze voor de fiets hebben, hoe weet je dat die
stempels correct en origineel zijn? De club zou daarom een
icaat of een machtigingsbrief kunnen afgeven om te zeggen dat naar un mening deze machine de ju
ste nummers bevat en dat het de originele stemp ls zijn.

Het is dus altijd belangrijk om te proberen en te
verifiëren of te bevestigen dat wanneer u een fiets koopt , zoals deze, deze zo'n hoge waarde heeft,
en er klonen en kopieën zijn. Dus nu op naar een paar tweetaktmotoren. Tweetakt,
roodgloeiende categorie voor de laatste twee of drie jaar. We zien een aantal fenomenale prijzen die
op deze veilingen worden opgehaald, en sommige echt hot bieden.

Nu veel 156. 1982 Yamaha RD350.
Vloeistofgekoelde fiets. Echte UK fiets vanaf nieuw. Overeenkomende nummers. Prachtig gerestaureerd. Afgewerkt
in een relatief zeldzame candy blue kleurstelling. Inderdaad erg mooie fiets. Schatting was
ongeveer £ 10.000 tot £ 12.000. Dit leverde £ 10.500 op, inclusief premium, wat in vergelijking met sommige van
de prijzen recentelijk een behoorlijk goede prijs is, denk ik. Kavel 157. Nog een RD Yamaha. Dit keer een
RD400 uit 1978. Luchtgekoelde met een tank in kiststijl. Wit met de rode afbeeldingen. Nogmaals, prachtig
voorbeeld. Prachtig gepresenteerd. Aftermarket- uitlaat die op deze te zien is, maar hij
bevatte ook zijn originele uitlaat. Schat £ 11.000 tot £ 13.000, wat een soort van de
bovenkant van de markt is. Deze blijft echter onverkocht, dus hij is nog steeds beschikbaar.

Nummer
negen op onze lijst dus. Nog een tweetakt, maar deze keer uit een ander tijdperk en een andere
mal. Kavel 165. 1999 Aprilia RS250. Race replica voor op de weg. Ultieme
soort Grand Prix-replica die je zou kunnen hebben net nadat je voor je test bent geslaagd, ga op
een van deze terug in de dag. Echte wegraket. 250 GP-replica. 72 pk V-twin slag.
Voorbeeld met zeer lage kilometerstand. Opnieuw, samen met RGV250's, NSR250's, is er nu weer echte interesse in deze
fietsen. En het vinden van goede voorbeelden is moeilijker dan u denkt. Veel van hen werden vroeger bereden door jonge
racers, kwamen in greppels of op de baan terecht en braken in vele stukken. Dit was dus
een goed voorbeeld. Lage kilometerstand. Uitstekende staat. Schatting hiervan £ 10.000 tot £ 12.000. Het overtrof dat
comfortabel en behaalde een fantastische prijs.

£ 15.188 all-in. Dus nummer tien op onze lijst. Kavel 158. Ik
heb een beetje een zwak voor deze Honda's uit de jaren 70 en dit is een KO Honda CB750 uit 1970. Echte
UK fiets vanaf nieuw. Een van de meer dan 30 fietsen die van dit modeltype in het VK zijn geïmporteerd.
Uitstekende staat. Volledig gerestaureerd. Snoep rood. Mooi lopende machine ook.
Matching numbers met zijn originele gereedschapsset.

Over het algemeen sterke, sterke prijzen voor
de afgelopen jaren. Veel interesse in deze fietsen. Schatting was verstandig. £ 17.000 tot £ 19.000
en het bereikte de top van deze schatting, £ 19.125 all-in. Dus dat is onze top 10 fietsen. Nu,
als ik op de veiling was, mijn persoonlijke keuze, in feite zijn er twee fietsen die ik graag
had gekocht of aan mijn verzameling had toegevoegd. Eerste, lot 178. Een Honda 1989 NC30 VFR400. Dus het
kleine broertje van de legende, de RC30, en dit was een geweldig voorbeeld.

Schuur opgeslagen.
Heeft nog steeds alle looks van de RC30, maar dan in het klein. Schatting van £ 4000 tot £ 5000. Het bereikte wat,
£ 5.625. Zo voordelige machines, dit zijn voor een echte klassieker in 1989. Het is nu een oude fiets
en vergeleken met de prijs van zijn grote broer, uitzonderlijke waarde. Dus ik denk dat dit
geweldige kleine fietsen zijn. Dus de andere, iets groters en exotischer
dit keer. Kavel 187. Een Benelli 750 Sei. Zescilinder, de allereerste zescilinder
productiemotorfiets. Deze, onberispelijk gepresenteerd. Volledig gerestaureerd. Er staat een geweldige kleine
video van op de website van de veiling op de veilingwebsite van Silverstone. Schat £ 14.000
tot £ 16.000. Het behaalde een knal in het midden, £ 15.188. Mooi uitziende fiets. Dus dingen
om dit jaar ook op te letten, het is de eerste grote veiling die nu is voltooid. Er is nog veel te
doen naarmate het jaar vordert. Er zijn volgens mij maar weinig trends in de markt die we kunnen verwachten of mogelijk zien.
Tweetaktmotoren blijven erg populair, de jaren 70, die we de afgelopen twee of drie jaar hebben gezien
. Maar tweetaktmotoren uit de jaren 80 en 90 , RG500's, die veel geld opbrengen. De Aprilia
die we eerder in de video zagen, echt grote interesse in deze fietsen.

RGV250's,
NSR250's. Ik denk dat we als categorie meer van deze zullen gaan zien, of mooie voorbeelden van deze
fietsen verschijnen op veilingen en op de markt, en de prijzen zouden
sterker moeten worden. Vooroorlogse Britse fietsen. Vooral als ze een soort van
erkende of geschreven geschiedenis hebben, overeenkomende nummers, blijven ze sterk en creëren ze een sterke
interesse en goede prijzen. De categorieën vintage en post-vintage vallen daar allebei onder. Fietsen
die een beetje zachter worden, of nog steeds een goede prijs-kwaliteitverhouding hebben, direct beschikbaar, zijn Brit-fietsen uit de jaren 50 en 60,
BSA's, Norton, Triumphs, een soort van de meer alledaagse, elke man-fietsen die drie of vier jaar geleden een
hoogtepunt bereikten in prijs. Ze zijn nu een beetje gedaald en lijken weer een redelijk goede prijs te zijn,
en ik verwacht dat die trend zich dit jaar voortzet. Al met al een interessante veiling dus.
We zullen het hele jaar door meer van deze veilingen beoordelen en bekijken. Zet je
opmerkingen hieronder en we zien je snel weer..