Bonhams Motorcycle Auction Preview For The Spring Sale – 23 / 24 April 2022

[John] Het is dus de eerste week van april 2022. We hebben nog
maar een paar weken tot de International Classic MotorCycle show in Stafford, wat ook
betekent dat het de grote is, de Bonhams Spring Sale, en we zijn uitgenodigd. vandaag door Ben Walker
Andy Barratt uit Bonhams om enkele van de fietsen te bekijken die ze met de hand hebben geselecteerd om
ons een echt voorproefje te geven van wat we kunnen verwachten op de veiling. En het zou geen Bonhams-veiling zijn zonder
Brough Superiors, en daar gaan we beginnen, met deze. Dus Ben, wat hebben we? [Ben] Wel,
wat we hebben is een fantastisch oud oorlogspaard met littekens. En je denkt niet dat je er ooit
nog zo een kunt vinden, maar kijk eens aan, ze zijn er nog steeds, wachtend om ontdekt te worden. Dit was
in de voorkamer van het huis van onze klant samen met twee andere gedemonteerde Brough Superiors,
ook in de verkoop, 680 en een SS80. Het werd indirect gekocht van
Dick Knight, destijds de Brough Superior- voorzitter, en daarvoor was het eigendom
van een Reg Barton die een bekende sprinter was.

We weten niet helemaal zeker wat Reg Barton met
deze machine heeft gedaan, het zou geweldig zijn om erachter te komen. We hebben een aantal historische artikelen gevonden uit de jaren vijftig waarin
hij is geïnterviewd, waarin hij praat over de motorfiets, maar het lijkt erop dat hij
hem op dat moment als een wegmachine gebruikte. Toen Richard Gulvin hem in 1979 kocht, was het
een loopfiets en hij gebruikte hem ook echt op een aantal van de Brough-clubevenementen. Sindsdien heeft het een
beetje verlaten gelegen, maar het is gewoon fantastisch. Er is een JTOR-motor op gemonteerd, niet Brough, en een
beetje later dan het Bentley en Draper-frame uit 1929, maar die motor werd ingeademd door Eric Fernihough
van Brooklands. [John] Ja, wereldrecordhouder. [Ben] Absoluut, en dat is
iets heel bijzonders.

[Jan] Absoluut. [Ben] De fiets zelf wordt geschat op £ 70.000 –
£ 100.000, wat volgens mij redelijk geld is voor een heel
mooi stukje geschiedenis. [John] Het is iets moois. Zoals je zegt, je zult er niet nog een zien
zoals deze. Er is dus een geweldige kans voor iemand om een JAP-motor Brough Superior te kopen die w
t racegeschiedenis heeft. En de overstap van een JAP-motor Brough naar een andere SS100
, deze specifieke is voorzien van de Matchless V-twin. [Andy] Ja, dat doet het. Dit is eigenlijk de
vijfde die de fabriek verlaat.

Het is best interessant. De motor en het frame
zijn een paar, maar het werkelijke motornummer is 1002. In die
tijd was AMC bezig het motorcentrum Brough in Nottingham op te knappen, maar er was een kleine verandering
van plan in die tijd met de fabriek. Dus in plaats van 4002 te zijn om uiteindelijk 1002 te worden,
wat op de fabriekskaart staat, hebben ze het doorgestreept en 1002 erop gezet. Dus
eigenlijk is het een heel interessant ding, en de man is eigenaar van het sinds de jaren zestig, en hij is een fantastische
ingenieur en gerestaureerd in een bepaalde periode. Is al geruime tijd niet gebruikt. Helaas heeft de man wat
gezondheidsproblemen en is hij ontslagen, maar ja, wat een geweldig voorbeeld van de SS100. Je weet wel, post-vintage.
Het heeft een kleine herstart nodig om weer op gang te komen, maar ik denk dat het gewoon… [John]
Klaar om weer tot leven te worden gewekt. [Andy] En het is er een fantastische kans voor. [Ben] Je zou het waarschijnlijk
laten zoals het is. Weet je, cosmetisch is het een beetje uitdagend, maar echt niet slecht.

Ik bedoel, het
trieste is dat het was achtergelaten in… de buurman van onze verkoper had helaas een vochtprobleem en daarom is het
enigszins verslechterd tot de staat waarin het zich bevindt. Maar was vroeger van een stukadoor, en hij
kan zich herinneren dat hij op de tank als een jonge knul en rijden op deze motor. 70 jaar, 50 jaar is
hij eigenaar, 70 jaar kent hij de fiets. [John] Dat is ongelooflijk, het is geweldig. En
deze Matchless-engines zijn eigenlijk iets zeldzamer dan de JAP-engines. Ze
maakten ze al zo lang niet meer, en er werden er minder van geproduceerd. [Ben] En waarschijnlijk ook
een aangenamere motor om op te rijden. [John] Ja, bruikbaarder. [Ben] Ja, ik bedoel, ik denk altijd dat het een
beetje een spreiding van middelbare leeftijd heeft als je het vergelijkt met een soort live lean 1929 Alpine Grand Sport.
Maar ja, ik denk niet dat er iets, niets mis is met een Matchless motor SS100. [John] Dus ja, het is
echt een mooi voorbeeld. Het heeft zijn Castle -voorvorken die zeer wenselijk zijn, een dubbel
gasklephuis op de carburateur daar, een stijve achterkant, maar het is een mooi voorbeeld van de SS100 met
Matchless-motor.

[Andy] En ja, ik bedoel het laatste, de man kocht het destijds terug voor £ 15.
[Jan] Wauw! [Andy] Wat ongelooflijk is. Maar nu is het £ 120.000 – tot £ 180.000, waarvan u weet dat het een heel goede
schatting is, en een kans op een Brough voor £ 120.000 is het waard om te doen. [Ben] Genoeg ruimte
daar voor, weet je, elk soort mechanisch werk dat eraan moet worden gedaan, en je hebt nog
steeds een fiets die technisch meer waard zou moeten zijn dan wat ervoor betaald is. [John]
Jullie hebben er in november vorig jaar een van verkocht voor meer dan £ 250.000, nietwaar. [Ben] Juist. [John] Het zijn
dus inderdaad zeer waardevolle en zeer begeerlijke machines. Dus nu verhuizen naar een prachtige Italiaanse
machine uit de jaren 70. Praat er eens over, Ben. [Ben] Dus is het niet gewoon het prachtigst uitziende ding. Wat
echt interessant is aan deze motorfiets, en ik weet zeker dat je hem hebt opgemerkt, heet een Boxer.
En MV produceerde er twee voordat Ferrari een beetje ongelukkig werd,
want ze hadden natuurlijk de rechten op de naam en dwongen ze die te veranderen, en het werd de Monza.

Dit
daadwerkelijke exemplaar werd in 1977 uitgeleend aan Phil Read en er is destijds een test op de weg door Phil
in het tijdschrift Superbike geplaatst, waarin hij een aantal fantastische citaten plaatste over hoe
deze motorfiets reed, en zijn gedachten en meningen erover. En het is de moeite van het bekijken waard,
en we publiceren het op onze website. De fiets zelf is echt een geweldige overlevende.
Vanaf nieuw is er slechts ongeveer 11.000 mijl mee gereden. Het is sinds 2009 in het bezit van één man in zijn
privécollectie. Temperatuur gecontroleerde omstandigheden. In november is de fiets voor het laatst gereden.

Ik was erbij
toen het werd opgestart, het klonk geweldig. [John] Dus het was hun replica van hun
racefietsen op de weg met de inline dubbel over een cam 4. [Ben] Ja, de ultieme incarnatie. En zo duur, ik
bedoel, dit was twee keer de prijs van een Japans, weet je, equivalent in die tijd. De
duurste motorfiets die je had kunnen kopen. [John] Zeer exclusief. [Ben] Heel, heel exclusief. Met de hand gebouwd.
Ik bedoel, je zult het niet vinden, er is duidelijk een andere Boxer
ergens, maar kansen om een machine te hebben met d Phil Read-herkomst zijn schaa
s.

Heeft ook zijn originele kuip, maar er is iets zo leuks aan het
kunnen zien van de motor zonder dat deze wordt verborgen. [John] Zeker, en de schatting hiervan?
[Ben] Nou, heel erg redelijk, £ 40.000 – £ 50 000. [John] Wow, voor zoiets exclusiefs en zeldzaams. [Ben] Grote historie,
goede herkomst, weinig kilometers, zeer origineel. Zelfs tot aan de achterste nummerplaat is degene
die je in het wegrapport zult zien, geloof ik. [Dave] Dus het is de originele registratie, klaar voor gebruik. Nu, ik
hou best van een Vincent of twee, en dit is een heel erg mooi voorbeeld van een Serie A, is het deze
Meteor? [Andy] Het is, ik bedoel, je zou dit moeten weten, jij bent de Vincent-specialist. [John] Nou, ik probeer het! [Andy] Ja, het komt uit
1937, Meteor. Het is fantastisch. Het werd oorspronkelijk verkocht door Conways in '37, zoals je zelfs kunt zien
aan het dealerplaatje hieronder. Dus het is passend boven-, achter-, motor-, versnellingsbak- en
oliepomp. Op dit moment heeft het de registratie 175YUB erop, maar we hebben net van DVLA vernomen dat
het zijn originele registratienummer terugkrijgt. Dus alles zal bij elkaar passen,
wat geweldig is.

Ik bedoel, hij won in 2012 de beste in de show op een plaatselijke fietsbeurs. De man kocht het als
een restauratieproject en het is nog cooler omdat het ook een bronzen cilinderkop heeft. [John] Ja, wat
inderdaad erg zeldzaam is. [Andy] Ja, wat je niet vaak ziet. En ik denk dat zelfs Bob Stafford het ooit heeft
gezien. Het had eigenlijk een Brooklands- cam waarvan je weet dat je Vincent een leuke
kleine functie is. Maar ik denk dat hij het zo standaard mogelijk wilde houden en er een soort enkele
geluiddemper op wilde zetten. Het is gewoon een geweldig, geweldig voorbeeld. [John] Het lijkt op het detail waar ze op zijn
ingegaan, zelfs deze, ik had het eerder met Ben over deze Miller-schakelaars die je hier ziet, en
de remschakelaar aan de achterkant heeft ook de Miller-schakelaars baden aan.

De claxon is van het juiste type, dus
de details hiervan zijn waarschijnlijk zo dicht mogelijk bij de fabriek als je maar kunt krijgen. Het is een prachtig voorbeeld. [Ben] Mooiste
detail is natuurlijk dat kleine cocker snookje op de ja op de achterplaat, is dat niet
mooi. [John] Dat was niet fabrieksspecifiek. [Ben] Nee Ik geloof niet dat het zo was, maar het is leuk. [Johannes]
Het is erg leuk. Dus een mooi voorbeeld, zeer wenselijk. De Meteor, ze hebben er maar
iets meer dan 200 van gemaakt, vergeleken met meer dan 400 van de komeet. Het is dus de zeldzaamste van de twee. En wat is
de schatting hiervan? [Andy] £ 40.000 – £ 50.000. [Jan] Heerlijk. Dus weer een prachtige machine uit de jaren 30,
deze Sunbeam Model 95. Dus Andy, vertel ons deze eens. [Andy] Het is prachtig. Ik bedoel, het is zo cool dit
ding. Het is dus best een interessante fiets, het is eigenlijk de enige fiets in de registrar.
Het kan een prototype of experimentele wedstrijdfiets zijn omdat hun framenummer het
FX-voorvoegsel heeft, de enige in de registrar die altijd… X wordt altijd aangeduid als een prototype
of experimenteel. Dit is de enige met FX, dus we kunnen het niet volledig bevestigen, maar we zijn er
vrij zeker van dat het een prototype of experimentele versie van hun racefiets is.

En deze fietsen kwamen
in 1934 direct na het Model 90. Het is al sinds de jaren tachtig bij de familie. We weten niet zeker wanneer
het voor het laatst is gebruikt, maar het is een kans om een geweldig stuk Sunbeam-geschi
edenis te verwerven. [John] Fantastisch, en de Model 90 was een meervoudig TT winnende fiets, dit was de volgende evolutie 95. Dus
wat suggereert dat hij 95 mijl per uur kon rijden, dus een snelle snelle machine, mooie lijnen. Ik ben dol op
deze, nou ja, deze soepplaat-snelheidsmeters aan de voorkant die er gewoon prachtig uitzien. En
het mooie van deze fietsen uit de jaren 30, hetzelfde met de Vincent, is dat ze
vandaag de dag nog steeds bruikbaar zijn in het moderne verkeer. Je kunt, weet je, het is in staat tot 60/70 mijl per uur, de remmen zijn
behoorlijk goed in vergelijking met vooroorlogse auto's die behoorlijk traag en hard werken.
Weet je, mensen zouden moeten overwegen om deze fietsen te kopen en ze zijn zelfs bruikbaar in het moderne verkeer. [Andy]
Werk er ook aan. Ik bedoel, het is geen raketwetenschap om aan te werken.

Het is best leuk als
je niet de volledige vaardigheden hebt, je kunt nog steeds een engine doen die niet al te slecht is. Ze zijn ook
gewoon geweldig om in je arsenaal te hebben. Ik bedoel, je kunt niet elke dag zeggen dat
je een Model 95 bezit. [John] Nee, het is iets moois. Schatting hiervan? [Andy] Het is £ 15.000 – £ 25.000. [Jan] Wauw. [Andy]
Wat, weet je, ik denk dat het een kans is om echt een goede fiets te krijgen en het is gewoon een heel zeldzaam
stuk uitrusting. [John] En het is verbluffend. En dit is niet de enige heel speciale Sunbeam in de veiling,
toch Ben? Er is een eerdere versie.

[Ben] Nou, er is een eerdere versie. Er is een Model 11
Sprint uit 1925 in de verkoop. 500cc. Nog een George Dance- machine die, weet je, op dat moment duidelijk een
integraal onderdeel van Sunbeam was. En dat is een van de slechts twee 1925 Sprints waarvan bekend is dat ze bestaan,
nou ja, 500cc Sprints waarvan bekend is dat ze bestaan. Die heeft een restauratie gehad, weet je, ergens in
de regio van ongeveer £ 25.000 en is gebouwd om te worden bereden, en de eigenaar rijdt erop.
Ik denk dat hij nogal verdrietig is om er afscheid van te nemen. Maar dat is, weet je, dat
is wat betreft zeldzaamheid met dit model 95L, zeldzamer. Dat is een beetje
duurder, weet je, als gevolg van het feit dat het een Sprint is en dat het een vintage machine is.
En natuurlijk weten we dat Model 90's nu verkopen voor, weet je, wat £ 40.000 – 45.000 pond voor een echt goed
Model 190.

De Sprint wordt geschat op £ 35.000 – £ 45.000, wat ik denk dat het opnieuw
een redelijke schatting is voor een echt volbloed machine. [John] Schuurvondsten en restauratieprojecten zijn altijd
erg interessante machines en weet je, er is een grote behoefte aan jongens die dit soort
fietsen willen maken, en wat hebben we hier dan, Ben? [Ben] Nou, wat we hebben is een Royal Enfield Model C uit 1939 of daaromtrent,
350 zijklepper. Lang verwaarloosd.

We hebben het gevonden in een schuur. [John] Echte schuurvondst. [Ben] Echte schuur, waar hij stond tussen
ongeveer 40-50 andere motorfietsen. Dezelfde collectie als de Dick Night, Reg Barton Brough Superior.
En als je naar de kratten achter je kijkt, was dit ook in die schuur. Ik bedoel, het was
een grote schuur, vergelijkbaar met waar we nu in zitten. [John] De grot van een Aladdin. [Ben] De
grot van een Aladdin. En we verkopen ook alle reserveonderdelen. En het interessante van de reserveonderdelen
is dat er veel nieuwe oude voorraadonderdelen zijn. Dus toen de overleden eigenaar dit spul kocht,
ruimde hij overtollige of failliete bedrijven op en
kon hij deze onderdelen kopen. Nogmaals, helaas, weet je, je laat dingen voor een lange tijd liggen, ze verslechteren, ze
gaan uit, maar er zullen nog steeds een aantal echt interessante onderdelen zijn tussen die reserveonderdelen voor
mensen.

[John] Er zijn bijna 300 kavels, is er automobilia en reserveonderdelen? [Ben] Ja, 308 kavels. Van de 550 kavels in de gehele verkoop.
Het worden een paar hele lange dagen. Maar dit is geweldig want, weet je, het is allemaal goed en
wel met de Brough Superiors en de Vincents en de MV, enzovoort, enzovoort. Maar eigenlijk zijn er
veel meer mensen met 800 pond, want dat is alles wat naar schatting in hun zak zit
om iets uit te geven en te kopen dat weer tot leven moet worden gebracht. En je weet natuurlijk dat hoe
meer motorfietsen er worden gerestaureerd, hoe minder er te restaureren zijn. Dus,
weet je, daarom houden we altijd van restauratieprojecten. [John] Ja, en veel mensen kopen de
fietsen gewoon omdat ze het leuk vinden om de projecten te doen in plaats van ze te schrijven, nietwaar. [Ben] Absoluut. [Ben] Zoiets
ziet er zo goed als compleet uit, het is klaar om weer tot leven te worden gewekt. [Ben] Er is niets waarvan ik
denk dat het een te grote uitdaging zal blijken te zijn. En, weet je, ik zal ervoor zorgen dat Andy het
gaat halen, je weet wel, de compressie test en alles.

[Andy] Oliepeil. [John] Yep, snelle APK
voordat hij weggaat. [Ben] Absoluut. Hoe dan ook, £ 800 – £ 1200. [Jan] Uitstekend. [Ben] Geen reserve. Het gaat
verkopen. [John] Oké, nog een schuurvondst, maar een wat grotere uitdaging dan Ben. [Ben] Ja, een klein beetje,
en het was eigenlijk een beetje een uitdaging om het te identificeren. We weten dat het een Rudge is, we
weten dat hij onder zeer slechte omstandigheden is opgeslagen. Maar er wordt iets heel
geweldigs gemaakt, en het heeft duidelijk een soort wedstrijdgebruik gehad.

We weten niet of het een
grasbaan of een speedway is. Het heeft enkele kenmerken daarvan, maar het is wat het is. Het wordt verkocht
zoals bekeken. Het is £ 300 – £ 500 pond, en nogmaals, weet je, ik hoop dat het zal worden opgewekt
en veranderd in iets dat zal leven en weer zal ademen. [John] Oké, nu iets heel
anders, een tweetakt Grand Prix-motor uit de jaren 70. Dit ziet er echt leuk uit. [Andy] Ja, dit
is fantastisch. De KR250, ik denk dat de laatste die we hadden, in 2008 was. Het is lang
geleden dat we daadwerkelijk één publiek ter veiling hebben aangeboden. En weet je, het is niet elke dag dat
je dit aanbiedt en het feit dat we geloven dat Baldé deze fiets daadwerkelijk heeft gebruikt en,
weet je, we kunnen niet zeker bewijzen dat hij het was, maar, weet je, we hopen dat meer bewijs
zal aan het licht komen.

En we doen zoveel mogelijk onderzoek. Maar het werd
al in 2014 bij Goodwood gebruikt, het maakt al 10-15 jaar deel uit van de herencollectie.
Hij zorgt er gewoon voor en geniet ervan. Het is er gewoon een geweldig, geweldig voorbeeld van.
[John] En deze machines waren zeer succesvol in hun tijd, nietwaar. [Andy] Dat waren ze. Ik bedoel van '78 – '82 Ik denk dat
ze 79 Grand Prix's hebben gewonnen. Met mensen als Cork Ballenten en Mick Grant die op deze dingen rijden. En
ik denk dat Mick Grant de KR250 in '77 eigenlijk zijn eerste overwinning op Assen heeft bezorgd. [John] Dus dit waren,
weet je, een bijzonder goede machine in zijn tijd. Zou een geweldige machine zijn om nu te bezitten en vandaag op
de racecircuits te gebruiken. [Andy] En dit soort fietsen uit het tijdperk wordt steeds aantrekkelijker.
Ik denk dat de jongens die in dit tijdperk zijn opgegroeid, weet je, deze fietsen willen kopen die ze
als kinderen hebben verafgood en, weet je, dit voorbeeld hier is gewoon een van de beste voor mij in de uitverkoop.

Het is ook
zo'n blikvanger in vergelijking met het groen van de Kawasaki,
maar ik denk dat je vooral deze vorm en dit model als een van de beste zou classificeren. [John] En wat is de
schatting hiervan dan? [Andy] £ 25.000 – £ 35.000. [John] Dus van een snelle en furieuze tweetakt naar een meer
bezadigde pioniermachine en deze mooie Triumph. [Ben] Van het ene uiterste naar het andere, en is het niet mooi.
Ik bedoel, het zijn allemaal mooie fietsen John, maar dit is bijzonder charmant. Afkomstig uit de
collectie van een overleden vriend van mij die helaas eerder dit jaar is overleden. Het is een fiets die hij
gebruikte op de Pioneer Run, en hij heeft nog steeds zijn Pioneer Run-nummers op de voorkant. Alan
Windsor was zijn naam, en ik kan me herinneren dat Alan de run deed, en de focus en de concentratie op
zijn gezicht toen hij op deze motorfiets reed. Maar eigenlijk een zeer bruikbare fiets. Ik bedoel, het is de
vertrouwde Triumph. 500 zijklep. Drie snelheden, twee snelheden, ik weet het niet meer.
Maar, weet je, de machine die ook veel mannen meenam naar de oorlog, natuurlijk.

En het is een andere
tijd, een ander tijdperk, het was een ander tempo. En weet je, het mooie van de Pioneer
Run is dat je daar weer wat van kunt vastleggen en het is een fantastische run en het is een run waaraan we
[Ben] Absoluut. Zeer betrouwbaar. [Jan] Mooie staat. [Ben] Ja, ja, het zal niet al te veel uitdagingen opleveren,
weet je, als je het naar Brighton brengt,   in tegenstelling tot iets dat, weet je, een beetje eerder is. Ik heb
ooit een Brown uit 1903 gereden, dat was een uitdaging, geloof me. Dat was een echte uitdaging. Maar hoe dan ook,
dat is een verpletterend iets. [John] Het is dus een heel mooi voorbeeld. Wat is de schatting hiervan? Nou,
£ 8000 – £ 12.000, wat mij weer niet veel geld lijkt voor een Pioneer-motor, een motorfiets van meer dan honderd jaar
oud. Ik bedoel dat wil zeggen, weet je, als je het voor £ 8000
[John] hebt gekocht, denk ik dat je daar heel blij mee zou zijn .

[Ben] Absoluut. Alan heeft ongeveer, wat is het, negen
fietsen in de verkoop? Negen fietsen in de verkoop. En dit is de vroegste. De laatste is een
Honda RC30 uit 1989. [John] Ja, dat ziet er prachtig uit. [Ben] Een knallende fiets. Hij bezat het vanaf nieuw. Zeer beperkte kilometerstand. [John]
Originele Britse machine. [Ben] Originele Britse machine, die samen met de rest
van de motorfietsen onder temperatuurgecontroleerde omstandigheden is bewaard. Hij had eigenlijk een heel goed oog. Hij heeft ook de, niet per se de laatste van de
rij, maar de laatste numeriek genummerde BSA Rocket Gold Star. Er is een Triumph Bonneville uit '61.
Er is een heel, heel mooi gesorteerde Velocette, een Thruxton ook in de collectie.

Gewoon
allemaal mooie motorfietsen, alle soorten fietsen die we allemaal zouden willen hebben en in onze
eigen collecties zouden hebben. [John] Ik hou van deze kleine Honda CB160's [Ben] Is het niet prachtig. [John] Een aardig ding. [Ben] Ja knallend.
Dat was op een gegeven moment de motor van Colin Seeley en Alan kocht hem van Colin en dat is een heel lief
klein motortje. De monteur van Allen, waar ik laatst mee sprak, zei dat
alle fietsen, hij, alle fietsen, goed zouden moeten lopen, natuurlijk hebben ze hun
herinbedrijfstelling en veiligheidscontroles gehad, weet je, ze zijn ongeveer een jaar inactief geweest .

[John] Dus zeker de
moeite waard om daar eens naar te kijken. En herinner iedereen eraan: wanneer is de datum van de veiling zelf? [Ben] Alle
reserve memorabilia op 23 april. Motoren op 24 april. De verkoop begint
elke dag om 10 uur 's ochtends, dus ik zou zeggen wees er vroeg bij. Catalogus is nu
online, gedrukte catalogus is beschikbaar om te kopen. U kunt zich nu inschrijven. Nogmaals,
als je je nog niet eerder hebt geregistreerd , neem dan even de tijd om dat te doen, er is
een proces en procedure die je moet volgen. Op die dag hebben we
ongeveer duizend mensen in de veilingzaal, dus het is echt een spannende
omgeving.

Ik hoef je dit niet te vertellen John, je zult er zijn. Maar voor iedereen die niet
is geweest, is het zo spannend. Ik bedoel, weet je, zelfs Andy en ik die de afgelopen zes
maanden dit hebben samengesteld en in elkaar hebben gezet, weet je, als je er eindelijk bent en
je in de kamer bent, is het zo'n buzz. Je weet dat de adrenaline aan het pompen is,
en je weet hoe opwindend het is. [John] Er is altijd
wel iets waarvan je niet had gedacht dat je het zou doen, je zou een fiets kunnen kiezen en daarvoor gaan, maar
er is altijd iets anders waarvan je denkt dat het die zou kunnen zijn.

Dus
ja, het is een geweldige ervaring om deel van uit te maken en ja, we kijken uit naar het evenement dan op de
International Classic MotorCycle show in Stafford. En we zullen ook een volledige beoordeling van de
veiling doen, en dat zal kort daarna aan het einde van de maand volgen..