Bonhams Motorcycle Auction Preview For The Autumn Sale – 15/16 October 2022 – Pt 2/2

[John] In samenwerking met Bonhams zijn we erg trots
op het kanaal om je een officiële preview te laten zien van de uitverkoop in de herfst van '22, en ik word vergezeld door Ben van
Bonhams en we zijn hier op deze fantastische locatie bij de Haynes Motor Museum met deze prachtige
Formule 1-auto's achter ons, om u enkele hoogtepunten uit de verkoop te laten zien en we gaan hiermee beginnen
, een absolute kraker. Het is een 70s wat 750SS? [Ben] Ja 1974 750SS Ducati. Heel, heel mooi
gepresenteerd van langdurig eigendom. De heer die de motorfiets verkoopt, heeft er drie
gehad tijdens zijn motorcarrière. Hij heeft deze voor het laatst gehad, ik denk dat het ongeveer de
laatste 20-25 jaar is. Gehouden in een carcoon in een vochtige garage, en je kunt zien
hoeveel zorg hij heeft besteed en hoeveel trots hij op deze motorfiets heeft gehad.

Ik weet zelfs dat het een heel
moeilijke beslissing voor hem was om de fiets te verkopen. Hij kende de motor toen hij in Zwitserland werd gerestaureerd,
en de facturen die we voor de restauratie hebben, zijn behoorlijk bijzonder. Ik bedoel, er is
een enorme, enorme som geld uitgegeven om deze fiets op het niveau te brengen waar hij nu in zit.
Het werd toen verkocht aan een verzamelaar in Amerika die volgens mij in de mode-industrie zat. Bewaarde het in zijn,
wat dan ook, appartement op de 15e verdieping en toen kocht onze verkoper het uit Amerika terug
voor zijn verzameling, en heeft het sindsdien verwend, verwarmd en warm gehouden. Originele fiberglas tank,
hij is heel voorzichtig geweest om hem niet te gebruiken om het risico te lopen hem te beschadigen. [John] Maar het is origineel zoals
het de fabriek zou hebben verlaten.

[Ben] Absoluut. Maar hij heeft hem laten draaien met een
slaventank erop. Dus anders weet je, een paar kleine dingen, zoals de stoel, moet van leer zijn in
plaats van suède. Maar niets dat je weet, te dramatisch of moeilijk te
veranderen is. En over het algemeen heel erg leuk. [John] De ultieme van de ronde Ducati's en zoals ik al zei,
ik heb er in de loop der jaren een of twee op een veiling zien verschijnen, maar ik heb er nog nooit een
in deze staat gezien. [Ben] Nee, nee, het is echt heel mooi. Schatting is £ 140.000 tot £ 170.000, wat
mij ongeveer het juiste niveau lijkt. Maar als dat een beetje te rijk is voor je portemonnee, hebben we
een eigenaar van de nieuwe 900SS uit 1982, £ 10.000 tot £ 15.000 als een schatting, wat mij weer een
zeer goede waarde lijkt.

En we hebben ook een 450 Desmo uit dezelfde periode als deze, die ook
over het blok zal komen. [Johannes] Heel mooi, heel leuk. [John] Verhuizing van deze prachtige Italiaanse machine naar een vooroorlogse Britse fiets, een ander icoon, een Gold Star, maar dit is een heel speciale Gold Star. [Ben] Ja, dit is echt iets
heel speciaals. Het is eigenlijk de oudste die er bestaat. Afkomstig van een zeer, zeer
bekende verzamelaar, wijlen George Wander, die we allemaal heel goed kenden en
een groot verlies is voor de motorrijdersgemeenschap. Deze fiets gebruikte hij en voerde campagne. In
feite bevindt het bewijs van zijn gebruik zich nog steeds op de fiets met het [ _ ]-label
op het frame. Ik ontmoette hem op dat evenement waar hij reed. En hij was duidelijk
erg trots op zijn machines en absoluut de juiste keuze om
deze fiets te behouden. [John] Ja, ik bedoel, dat is ongelooflijk dat het zo grotendeels in zijn originele afwerking is gelaten
, en ik bedoel, hij was een echte expert en historicus op deze fietsen en
hij heeft een uitstekende website die hij heeft gebouwd, wat een geweldig referentiepunt is voor iedereen die
geïnteresseerd is in deze vroege JM24-machines.

[Ben] Hij was echt de man. Als het op deze
fietsen aankwam, was er niemand anders die meer zou weten dan George over deze vroege Gold Stars.
[John] Dus ook daarvoor heeft het een goede herkomst. [Ben] Fantastische herkomst. Dit is eigenlijk het tweede
exemplaar dat is gebouwd en het oudste dat er bestaat. Bijpassend frame en motor, en was een loopfiets.
George gebruikte dit, hij was ook niet bang om het te gebruiken. [John] Dus het kon opnieuw worden gebruikt en genoten. Vroege
editie één, ik bedoel, we hebben hier eerder in het jaar een video over gemaakt die de geschiedenis van de Gold Star laat zien,
en voor mij is dit degene die, ja, ik hou van deze.

Deze editie is super. [Ben] De schatting is £ 20.000 tot £ 30.000 en
het wordt zonder reserve verkocht. [Johannes] Geen reserve. [Ben] En nogmaals, echt een van de ultieme dingen voor de
Gold Star of de BSA-verzamelaar. [John] Dus George, er is nog een fiets uit zijn
verzameling geloof ik. [Ben] Ja, George stond ook echt bekend als een Rocket
3-expert. George's bijnaam was eigenlijk Rocket George, en we hebben de fiets
die hij bezat, nieuw in de verkoop. Zeer originele motorfiets, zeer mooi gepresenteerd.
Weer iets waar hij voor heeft gezorgd en waar we erg trots op zijn in de veiling. [John] Ja
en hij was door en door een BSA-man en verantwoordelijk voor de bouw en de replica van de
Wal Handley M23 Empire Star die te zien is in het Brooklands Museum, en we hebben dat
eerder in het jaar gefilmd en het is fantastisch. [Johannes] Dat is mooi. Een fiets met Gold Star-race-erfgoed
als het ware, op naar een andere race-erfgoed-machine met een ongelooflijk verhaal te vertellen.

[Ben] Ja,
dat is de machine waarop Barry Sheene reed tijdens zijn laatste racewinnende evenement. 2002,
Fred Warmsley met wie Barry een zeer hechte relatie had, in feite bereidde Fred alle
carrières van Barry Sheen voor op zijn latere carrière. Barry was niet van plan om de Goodwood Revival 2002 te doen
, maar terwijl Fred in Tsjechië was voor de laatste ronde van de Inca-serie
met John Cronshaw op deze fiets, kreeg hij een telefoontje van Barry om te zeggen: 'Ik wil racen op
Goed hout'.

Volgens mij was dat op de zondag. Fred en John reden dag en nacht om terug
naar het VK te komen, aangezien John de Inca Series op deze motorfiets had gewonnen. Dag en nacht terug naar
het VK om de fiets klaar te maken. Op dit punt is de motor behoorlijk moe. Fred is erin geslaagd, ik
denk dat ze dinsdagavond terugkwamen , woensdagavond Fred's in Goodwood
met de fiets klaar voor Barry om te gebruiken. Tijdens de training op vrijdag duurde de motor
ongeveer anderhalve ronde. Dus wijlen George Cohen, een andere goede vriend van ons, had een van
Fred's Manx-motoren met 90 boringen. Fred belde, George leende de motor. Op vrijdag kwam
alles geïnstalleerd en op zaterdag eindigde Barry als tweede en op zondag eindigde hij als
eerste. [Jan] Geweldig. [Ben] Ja. Nu is de fiets zoals je hem nu ziet, niet helemaal zoals Barry er die dag op reed.
We weten dat het het originele frame is, we weten dat het de originele kuip is. De motor is nu de
Cronshaw motor dus FW02, in frame FW02. [John] Het was de oorspronkelijke koppeling. [Ben] Originele koppeling,
ja.

Het is niet de originele achterbrug, het zijn niet de originele vorken. Het is het originele
achterwiel, het is niet het originele voorwiel. Maar toch is het de fiets die op
de dag werd gebruikt. Fred verkocht het in april 2003 op de Stafford- show aan een consortium van verzamelaars. Ze waren het een
beetje oneens over hoe de machine moest worden bewaard. Een van hen wilde ermee racen,
de andere jongens wilden het behouden.

Dus in augustus van dat jaar werd hij verkocht aan een andere
verzamelaar, en we verkopen hem nu namens de familie van die verzamelaar. En de schatting
daarvan is £ 55.000 tot £ 75.000, wat voor zoiets speciaals als Barry's laatste racefiets ooit
redelijk is. Nogmaals, het weerspiegelt het feit dat het niet de motor is en ook niet de achterste
zwenkarm. [John] Maar dat is het leven van een racefiets, dingen worden verwisseld. [Ben] Precies, ja. [John] Het hart van de machine is daar
en de bijbehorende fotografie. Het staat in de catalogus of in de catalogus en op de website kun je
dit verhaal zien dat je daar ontvouwt van de race, het evenement zelf.

Er zijn geweldige beelden. [Ben] Ik bedoel, je vindt
zelden een racefiets waar er geen grote veranderingen zijn geweest, zoals het leven van een
racemachine. Frames worden verbogen, motoren worden opgeblazen, onderdelen worden vervangen. Maar er staan ​​een aantal
fantastische herkomstbrieven van Fred die bevestigen dat het het frame is. [John] Dat is
geweldig. [Ben] Ja, dat is het, het is echt geweldig. Ik bedoel een heel speciaal moment. [John] Een prachtige racemachine
en er zijn een aantal geweldige wedstrijdmachines in de veiling om naar uit te kijken. [Ben] Altijd
een grote selectie racefietsen, en vooral voor de herfstuitverkoop hebben we de Warwick Blackwell-
collectie. Bekende persoonlijkheid bij Stafford, iemand die weer een vaste bezoeker was van
onze sales. En het bleek dat hij een geweldige verzameling racefietsen had die mijn collega
James voor de verkoop heeft verkocht, en toen hij de familie van Warwick ging bezoeken, stonden de fietsen in schuren,
garages, containers en het was alles wat je weet, een soort van overal de plaats. Maar er zijn
veel TZ Yamaha's, we hebben 250 Harley-Davidson, we hebben MZ's en we hebben veel tijd besteed aan het
proberen de onderdelen weer in elkaar te zetten.

Veel dingen zaten niet in componenten, maar het was
, weet je, onderdelen waren verwijderd en verspreid. Maar dat zou echt interessant moeten zijn, en die fietsen
zullen allemaal zonder voorbehoud worden verkocht. [John] Dus van een prachtige racebaanmachine tot deze ongelooflijke
racereplica uit de vroege jaren 90 NSR250 tweetakt. Vooral tweetaktmotoren uit deze periode
worden momenteel zeer inbaar, zeer wenselijk, en dit ziet er prachtig uit. [Ben] Ja, pijnlijk zeldzaam. Ik bedoel, ik
weet niet hoeveel er naar het VK zijn gekomen. Ongeveer 1500 werden geproduceerd voor de Japanse
markt, en ik denk dat veel mensen dit beschouwen als de ultieme replica van 250 races. Het is
sinds 1995 geregistreerd in het VK. Sindsdien is het één eigenaar. Vanaf nieuw heeft hij iets minder dan 24.000
kilometer afgelegd. En ik bedoel, zoals je kunt zien, is dit allemaal origineel lakwerk, overdrachten.
[John] De graphics zijn fantastisch. Die Rothmans, je kent wel logo's uit die periode, gewoon heel iconisch.
[Ben] Nou, ik bedoel, is het niet geweldig om de Renault daar te hebben. [John] Wie heeft dat daar geparkeerd? [Ben] Ik weet het
eerlijk gezegd niet, maar het is fantastisch, absoluut fantastisch. En zoals je zegt, echt in opkomst en een beetje
waar de markt op dit moment naartoe gaat.

Schat £ 10.000 tot £ 15.000 en het zal heel
interessant zijn om te zien waarvoor dit verkoopt. [John] Ja, ik bedoel, het is een prachtige staat. De
carrosserie, geen barsten rond het soort punten waar hij aan het frame is bevestigd. Ik ben echt dol
op de pro-arm-achterwielophanging. En er komt een zaal uit de jaren 90 bij de show in
Stafford, dus dit is echt de periode. [Ben] Het past heel mooi bij de verkoop, bij de show. En nogmaals, als
je naar de haringen en het stuur kijkt, is er hier niets gebeurd. Alles is echt
heel mooi gepresenteerd. [John] Briljant, en dit is een van een aantal Honda's in de uitverkoop. Er zijn een
paar andere in het bijzonder die mijn aandacht hebben getrokken. Er is een hele mooie CBX1000, een hele vroege. [Ben] Ja, dus
we hebben de pre-productie CBX. Dat zou weer heel interessant moeten zijn om te zien wat dat oplevert
bij de uitverkoop.

Sandcast natuurlijk, dus zeer, zeer zeldzaam. Dan hebben we ook nog de Nico Bakker CBX
die veel belangstelling krijgt. We zagen het bij A 1000 Bikes. [John] Ja, ik zag het in Mallory
Park, echt ongebruikelijk. [Ben] Eigenlijk is deze fiets bij 1000 Bikes geweest. We weten dat de
heer bewijs heeft van de sticker van de controleur op de voorkant. Maar ja, de Nico Bakker-fiets zou echt interessant moeten zijn
om te zien wat dat oplevert. [John] Ik krijg nu gezelschap van Andy, een motorspecialist
bij Bonhams.

Goed je weer te zien Andy. En we gaan kijken naar deze fiets,
wat een Excelsior Super-X is, iets wat je zeker niet veel in het VK ziet. [Andy] Dat doe je echt niet. Ik
bedoel dus in 1928 werd dit destijds door de Nederlandse politie gebruikt. Het is gewoon iets heel
unieks. Ik bedoel, in het Verenigd Koninkrijk zijn ze zo, zo zeldzaam en de man importeerde het uit Nederland
van de jongens van Yesterday en had het sinds 2015. Gebruikt als onderdeel van zijn verzameling. Gebruikt in het
VK, wat, zoals je hebt gezien met de koppeling en alles, behoorlijk angstaanjagend is om op de
weg te gebruiken. Dus je moet voorzichtig zijn met je weet hoe je het gebruikt en niet in die mentaliteit
van de Britse manier komen, net als de Amerikaanse manier. [John] Heel ongebruikelijk vergeleken met de Brit-fietsen. Dit is een fantastisch
voorbeeld, en wat, V-twin, inlaat over uitlaat. [Andy] Ja. De voetkoppeling ook. [John] Voetkoppeling naar rechts, gewoon
om het nog uitdagender te maken. [Andy] Nog interessanter. [John] En ook elektrische kits op deze die je
niet op veel Britse fietsen kreeg. [Andy] Nee, dat heb je niet gedaan en ze werken heel goed.

Ik bedoel, ja, de lichten werken eigenlijk
best goed en als je eenmaal in het donker bent, kun je echt zien in vergelijking met Britse fietsen die je
kent met de lucas-grappen, ze zouden deze eigenlijk goed op de weg kunnen gebruiken. [John] En dit is een lopend
voorbeeld? [Andy] Het is ja, eigenlijk gebruikt door Alan Cathcart ongeveer een maand geleden voor een artikel dat
verschijnt in I believe Real Classic en andere titels. En ja, ik zag het lopen en het klinkt fantastisch met
de open pijpen. Gewoon een hele goede Amerikaan blaft erop. [John] Schitterend, wat is de schatting hiervan? [Andy]
£ 20.000 tot £ 24.000. [John] het is veel fiets voor het geld.

[Andy] Ja, ik denk dat het een echt uniek voorbeeld is.
Vooral als je van de Americana en dat soort scene houdt, is dit het soort fiets dat
je hier in Europa niet echt ziet. Ik denk dat het een leuk klein juweeltje is om in je verzameling te
hebben. [Jan] Schitterend. Dus deze overstap van een Amerikaanse machine naar een ongebruikelijke Europese Deense machine. [Andy] Precies,
ja. Nimbus, dus echt interessante fabrikant. Ze staan alleen bekend om het maken van viercilinderfietsen,
en je kunt zien in de latere ontwerpen dat ze meer toewerkten naar de autotechniek
met het ingesloten carter en de versnellingsbak. Ik geloof dat ze ook door de Nederlandse postbode
werden gebruikt. [John] Oké, echt een soort utilitaire machines, ja in zijn tijd, maar tegelijkertijd
behoorlijk exotisch omdat het een inline-vier is.

[Andy] Ja, ik bedoel [ _ ] ook cardanaandrijving, dus er is geen ketting om schoon te maken,
zeer uniek en zeer goed. Laag onderhoud. [John] Druk hier ook stalen frame op. Dat is nogal
ongebruikelijk, nietwaar. [Andy] Ja en dat onderscheidde hen ook van dat soort met FN,
die destijds ook vier cilinders deed, het onderscheidde hen een beetje. Ook zij, Nimbus, waren een
van de grondleggers van de telescopische vorken. [John] Oh ja, dat wist ik niet. Sp het zijn interessante machines, vrij ongebruikelijk. Nogmaals,
je ziet er niet veel van in het VK, maar wat is de schatting hiervan? [Andy]
Het is £ 7.000 tot £ 9.000. [John] Er zijn ook tal van eerdere machines in de
veiling. [Andy] We hebben een hele goede selectie van pioniermachines die dansen vanaf een antenne uit 1904, een Peugeot
V-twin uit 1906, een New Hudson uit 1912 die het tweede Pioneer-certificaat ooit heeft gekregen,
wat echt geweldig is en een fantastische geschiedenis van Angus Maitland, de eigenaar van Trump JAP-
fabrikant, werkt bij Brooklands, wat een verbazingwekkende geschiedenis is.

En ook een Abingdon King Dick uit 1912, en
ook een Rudge Multi uit 1913 die volgens ons in een mooie redelijke staat verkeert. [John] Dus ja, er is voor elk wat
wils, wat geweldig is om te zien. Dus Andy herinnert ons eraan hoe we ons registreren voor de verkoop. [Andy] Je kunt je dus
online registreren of je kunt je persoonlijk registreren als het om de veiling zelf gaat. Nu vindt de
verkoop plaats op 15 en 16 oktober en maken we deel uit van de Classic Motorcycle Mechanics Show. Dus
ja, kom eens kijken. De online catalogus zou binnenkort moeten verschijnen. Volledige kavels, beschrijvingen, foto's,
alles. Er zijn meer dan 600 kavels. [John] Wow, veel te gaan. [Andy] Zoveel te verzorgen. [John] En het is een geweldig
evenement om naar toe te gaan en ik kan het je van harte aanbevelen. Het is geweldig om op de veiling zelf aanwezig te zijn en
ja, we zien je graag op Stafford. [Andy] Ik kan niet wachten..